poniedziałek, 25 listopada 2013

fotoarchiwalia cz.2

Przeglądam wakacyjne zdjęcia, na dłużej zagościłam na Dolnym Śląsku, oby udało mi się powtórzyć to w przyszłym roku. Poniżej Kamieniec Ząbkowicki, Góry Stołowe, ekspozycja przed wejściem do Jaskinii Niedźwiedziej i parę jeszcze szczegółów na widok których robi mi się przyjemnie w sercu.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz