Wychwytuję wrażenia z codzienności, podróżuję po okolicach bliskich i trochę dalszych, cieszę się obecnością ludzi, których dane mi było poznać, zatrzymuję dla siebie przeżyte chwile. Moje dzieci czasem mi towarzyszą i wspólnie wyłapujemy urywki z życia warte zachowania.
niedziela, 27 października 2013
pracująca dziewczyna
Za mną ciężki tydzień, przemieszczam się auteczkiem między jednym kawałkiem etatu a drugim..Parę miesięcy takiego funkcjonowania już mi daje w kość, nic to , zaciskam zęby, byle do przodu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz