niedziela, 27 października 2013

pracująca dziewczyna

Za mną ciężki tydzień, przemieszczam się auteczkiem między jednym kawałkiem etatu a drugim..Parę miesięcy takiego funkcjonowania już mi daje w kość, nic to , zaciskam zęby, byle do przodu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz