niedziela, 1 grudnia 2013

z uśmiechem :)

Dzisiaj zamierzam ambitnie podejść do testu końcowego. Czeka mnie jeszcze trochę powtórek i dawaj, nie ma odwołania. Na zakończenie przesyłam pewną przemiłą piosenkę, no nie powiem żeby od razu kredo zawodowe ale powinna nieraz dać się usłyszeć w bibliotekach jako podsumowanie pracowitego dnia :)

http://www.youtube.com/watch?v=KI5AEbrq4sc


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz